Чохол – незамінний аксесуар для сучасного користувача мобільною технікою. Захисний кейс потрібен, аби берегти улюблений пристрій від пошкоджень та підтримувати його в чистоті. Смартфон, планшет, футляр із навушниками, ноутбук – яким девайсом ви б не користувалися, зовнішній захист ніколи не завадить.
На сучасному ринку можна побачити чохли для гаджетів найрізноманітніших форматів. Зокрема, протектори відрізняються матеріалами виготовлення, що позначається на зовнішньому вигляді та захисних властивостях моделей. Розглянемо особливості популярних матеріалів, з яких роблять сучасні кейси.
Силікон
Чимало користувачів обирають силіконові аксесуари завдяки простоті, надійності та порівняно доступній вартості. Матеріалу характерна підвищена еластичність, тому він добре амортизує при ударах. Завдяки компанії Apple особливо популярності набули монохромні чохли із силікону – сьогодні на айфонах часто можна побачити яскравий Silicone Case.
Термополіуретан
Термопластичний поліуретан або ТПУ – головний “конкурент” силікону. Цей матеріал також вирізняється еластичністю, але має щільнішу структуру. Відповідно, чохли з ТПУ – міцніші за силіконові та зношуються довше. Термополіуретанові кейси також випускаються у широкій колірній гамі та з різними варіантами малюнку. До окремої категорії належать прозорі аксесуари, які не приховують оригінальний дизайн гаджета.
Полікарбонат
На відміну від вищезгаданих матеріалів, полікарбонату характерна тверда структура. Чохол, виготовлений з ПК, несхильний до виникнення дефектів та добре тримає форму протягом усього періоду користування. В асортименті протиударних кейсів часто можна зустріти гібридні моделі: полікарбонатна спинка забезпечує міцність конструкції, а термополіуретановий бампер – ефективне поглинання ударів.
Метал
Аксесуари з металу – найстійкіші з нашого списку. Вони практично не піддаються зносу та утворюють із гаджетом цікавий, стильний тандем. Металеві кейси розраховані на максимально довгий строк користування – такі чохли не доведеться часто замінювати. Однак, слід зауважити, що вироби, повністю виготовлені з металу, не мають амортизаційних властивостей.
Тож який чохол найкраще підходить для захисту геджета? Однозначної відповіді на це питання немає. Вибір залежить від запитів користувача та його індивідуального бачення стилю. Купуючи кейс, надавайте перевагу перевіреній брендовій продукції – фірмові аксесуари надійніше захищають пристрої та мають довший строк експлуатації.